Pagina's

woensdag 30 oktober 2019

een beterschapskaartje

Hallo,

Is het bij jullie ook zo fris? Nu hoort het bij de tijd van het jaar maar het is toch effe wennen. Gisteren scheen het zonnetje heerlijk (het was ook fris) en heb ik in de middag samen met mijn vriendin nog een mountainbike tochtje gemaakt, een kleine 30 km hebben we gefietst. In het bos ben ik op mijn snufferd gegaan, een tak in het wiel en daar lag ik dan!  Gelukkig op twee (zere) blauwe knieën(eerst waren ze zwart van de modder)  en een zwarte toet verder geen verwondingen, tja je kan maar een hobby hebben.  Nu dan over naar mijn kaartje daar heb ik niet zoveel over te vertellen het spreekt voor zich, altijd handig om er eentje op voorraad te hebben.



Groetjes Hermien

14 opmerkingen:

  1. Hopelijk lag jij er niet zo hulpeloos na je val!
    Arme schildpad. Wel een lief kaartje!
    Vandaag poste ik jou te laat kaartje x

    BeantwoordenVerwijderen
  2. wat een lief stempeltje en een mooie kaart Hermien

    gr karin

    en beterschap met je knieeén

    BeantwoordenVerwijderen
  3. Leuk kaartje, met een grappige stempel.
    Beterschap met je knieën.
    Groetjes Elle-jeanne

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Ojee dan ben je er nog goed vanaf gekomen Hermien, jeetje. Deze schildpad is ook omgekukeld zo te zien, het is zonde. Leuke kaart hoor.
    Beterschap met je knieën.
    Lieve groetjes Miranda

    BeantwoordenVerwijderen
  5. Sjeetje, je had wel wat kunnen breken. Een niet meer mountainbiken tot de 11e november! En dit kaartje had je wel onder je eigen kussen kunnen leggen. Dan vond je hem vanavond als verrassing.. ;-0

    BeantwoordenVerwijderen
  6. Oei vallen met de mountainbike, gelukkigzijn het nog blauwe knieën en verder niets ernstigs. Leuk kaartje is dit en de stempel ook. Ik zag vandaag er mogen kaartje mee. Groetjes, Nelleke

    BeantwoordenVerwijderen
  7. Wat een keileuke beterschapskaart, oeps dan heb je nog geluk gehad dat je niets hebt gebroken!
    Ansx

    BeantwoordenVerwijderen
  8. Gelukkig ben je er goed van afgekomen met je val ! Je kaartje is een leukerdje !
    Groetjes
    Margo

    BeantwoordenVerwijderen
  9. Dit kaartje had je dus bijna naar jezelf kunnen sturen, haha
    Oh sorry, niet leuk..... kijk je wil goed uit, een hobby moet wel leuk blijven natuurlijk.
    Het kaartje is wel erg leuk, schatje hoor die schildpad.

    BeantwoordenVerwijderen
  10. Hele toepasselijke tekst voor jou op dit kaartje Hermien!
    Wat een lievie die schildpad en prachtig kaartje. En gelukkig is je fietstocht niet nog erger afgelopen!!! Hoop dat je knieën snel de oude zijn!
    xx Gerie

    BeantwoordenVerwijderen
  11. What a cute image for that sentiment. A great CAS card.

    BeantwoordenVerwijderen
  12. what a lovely CAS card Hermien, thank you for sharing it with us on the Papercraft-Challenges blog. Have a great Sunday! Lisa xx

    BeantwoordenVerwijderen
  13. This is such a sweet image and just perfect for our "Get well" challenge over at Papercraft Challenges! Thank you for joining in the fun ans sharing your project with us ;o) Have a wonderful week and happy crafting, Maike ;o)

    BeantwoordenVerwijderen
  14. Ach erm... Deze schildpad heeft het wel heel zwaar. Hopelijk gaat het met hem/haar ook snel beter.
    Super leuk dat je meedoet aan onze challenge.
    Ik hoop dat je er ook de volgende keer weer bij bent.

    Aj... Dat moet wel een pijnlijke val zijn geweest, maar je hebt wel veel geluk gehad.

    -xies- Renate.
    (DT Papercraft Challenges)

    BeantwoordenVerwijderen

Wat leuk dat je kwam kijken, en bedankt voor je reactie...