Hallo,
Vandaag was het echt een dag om lekker binnen bezig te zijn. Nadat ik klaar was met werken en thuis ook nog wat klusjes gedaan had ik nog wat tijd om een kaartje te maken. Ik ben aan de slag gegaan met de laatste challenge van de Egel. Ze willen een sketch en een dier terug zien op je kaartje. Hieronder zien jullie wat ik er van maakte.
Dan heb ik gisteravond voor het eerst na de kijkoperatie een stukje gewandeld, maar liefst 2 km maar het begin is er. Als het weer het toe laat wil ik deze de week ook nog op de mountainbike stappen, om wat km's te maken.
Let's craft and create - Anything goes
De Egel - challenge #128 sketch met thema
Groetjes Hermien

Inderdaad knutsel weer.
BeantwoordenVerwijderenJe hebt een hele leuke kaart gemaakt met de sketch.
Groetjes Elle-jeanne
Wat een leuk kaartje heb je weer gemaakt. Dank je wel voor het meedoen bij de Egel.
BeantwoordenVerwijderenLekker knutselweer is het geweest, he? EN wat goed dat je 2 kilometer gelopen hebt! Fijn dat dat alweer lukt!
Grappige kaart met de kat en de kattenpootjes, leuke sketch is het ook,
BeantwoordenVerwijderenfijn dat het wandelen weer lukt.
Groetjes,
Ansx
Puuuuurfect weer in te knutselen. 😉
BeantwoordenVerwijderenEn een super leuke kaart gemaakt.
Rustig aan opbouwen, je komt er wel!
Je hebt een hele leuke kaart gemaakt met die sketch Hermien.
BeantwoordenVerwijderenPrachtig gedaan.
Groetjes,
Carla
een hele leuke kaart Hermien
BeantwoordenVerwijderengr karin
Heerlijk weer om creatief bezig te zijn. En fijn dat je weer wat gewandeld hebt. Rustig aan langzaam opbouwen zoals je zegt het begin is er
BeantwoordenVerwijderenGroetjes debby
Wat een leuke uitwerking van de sketch Hermien. Een mooie kaart. Fijn dat je weer wat gewandeld hebt.
BeantwoordenVerwijderenDank je wel voor je deelname aan de challenge bij De Egel.
Lieve groetjes Miranda (dt De Egel)
Wat een schatje Hermien, prachtig gemaakt. Wat fijn dat je weer wat meer kan met de knie, herstellen heeft altijd tijd nodig... Dank je wel voor het meedoen aan uitdaging 128 van de Egel. Groetjes, Nelleke
BeantwoordenVerwijderen