zondag 9 maart 2025

reminder retro

 Hallo,

zijn jullie ook zo aan het genieten van het mooie weer? Hier wel na de gezellige carnavalsdagen had ik de rest van de week vrij en dus volop tijd om te genieten, heerlijke wandeling gemaakt en op de racefiets gestapt. Maar tussen het genieten door ook tijd gemaakt om kaarten te maken.                            Dit retro kaartje voor K&K was al klaar vandaag deel ik hem hier met jullie. Het kaartje spreekt voor zich, maar wie had er vroeger ook een cassetterecorder? Wij wel en daar werd dankbaar gebruik van gemaakt of het nu voor het afspelen van muziek was of het opnemen ervan. Zo zijn er nog tal van toestellen die je zou kunnen gebruiken voor een retro kaartje maar ook dsp met een retro patroon kan al voldoende zijn. Dus doe gezellig met ons mee, op ons blog vind je ook nog een inspiratiekaart van Ingrid. 


Je mag meedoen tot 28 maart 20.00 en er is een leuke prijs te winnen van de hobbystudio.

Fijne zondag,
Hermien


6 opmerkingen:

Marjolijn van Elsberg zei

Zeker aan het genieten van het mooie weer, en jij maakte ook nog een heel mooi kaartje met de leuke challenge

Ela zei

Zeker, zit lekker buiten na het sporten. Ga nog wel meedoen met de uitdaging is de bedoeling. Nu eerst even genieten van het zonnetje! Jij hebt een mooie kaart gemaakt met de cassetterecorder. In had er ook een, combi met radio. Groetjes Ela

alma.heijenk@gmail.com zei

leuke retro kaart,
was nog wel van plan mee te doen...
groetjes Alma

GerJanne zei

Oh... heerlijk is het!!
En je kaartje is erg leuk! Er komen vast nog een boel deelnemers!

bolletjelucky.blogspot.com zei

Ja hier ook een vakantieweek waarin we volop genieten van het mooie weer. Je kaart is leuk geworden Hermien en leuk dat cassettedeck met bandje. Hier heel vaak zelf bandjes opgenomen en maar duimen dat de presentator er niet doorheen sprak.
Lieve groetjes Miranda

Elle-Jeanne zei

Leuke kaart voor de nieuwe challenge Hermien.
Groetjes Elle-Jeanne